شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

همکاری شرکت SKF با شرکت Gerdau به منظور ارتقاء بهره‌وری در تولید فولاد

خط تولید فولاد شرکت Gerdau
خط تولید فولاد شرکت Gerdau

شرکت Gerdau با داشتن سابقه فعالیت ۱۱۸ ساله، یک شرکت بین المللی با ریشه برزیلی است. این شرکت، بزرگترین تولیدکننده فولاد بلند در آمریکای لاتین به شمار می‌رود و کارخانه‌های تولید فولاد آن در کشورهای برزیل، آرژانتین، کانادا، شیلی، کلمبیا، جمهوری دومینیکن، گواتمالا، هند، مکزیک، پرو، ایالات متحده، اروگوئه و ونزوئلا گسترده شده است. در حال حاضر، ظرفیت تولید فولاد Gerdau بیست و شش میلیون تن در سال است و این شرکت، فولاد را برای بخش‌های عمرانی، خودرو، صنعتی، کشاورزی و … عرضه می‌کند.

به تازگی این شرکت، قراردادی با شرکت SKF امضاء نموده که بر اساس آن، دو شرکت برای ارتقاء بهره‌وری در دو سایت تولید فولاد Gerdau  در کشور برزیل به نام های Charqueadas  و Araçariguama  با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

بر اساس این توافق، شرکت SKF رنج کاملی از محصولات و خدمات خود را در اختیار شرکت Gerdau قرار می‌دهد. برخی از این محصولات و خدمات عبارتند از: انواع مختلف بیرینگ، خدمات تعمیر بیرینگ‌ها، سیستم‌های روانکاری و سیستم‌های پایش وضعیت.

اطلاعات به دست آمده از سیستم‌های پایش وضعیت نصب شده بر روی تجهیزات کارخانجات شرکت Gerdau به مرکز عملکرد تجهیزات دوار شرکت SKF در کشور برزیل منتقل می‌گردد و در آن جا مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌گیرد. سپس شرکت های  Gerdau و SKF بر مبنای نتایج این تحلیل‌ها، در خصوص نحوه نگهداری و قابلیت اطمینان هر یک از تجهیزات مورد بررسی تصمیم خواهند گرفت. دو شرکت انتظار دارند که این همکاری در نهایت به بهبود بهره‌وری تولید فولاد در دو کارخانه مذکور منتج گردد.