شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

همکاری تیمکن با ناسا

تیمکن
تصویر مریخ نورد کنجکاوی بر روی مریخ

 

کمپانی تیمکن در سال ۲۰۱۱ برای دومین بار محصولات خود را به مریخ فرستاد. این کمپانی با همکاری با بخش مریخ سازمان فضایی آمریکا اقدام به تأمین برینگ های مریخ نورد کنجکاوی (Curiosity) نمود. این مریخ نورد پس از دو مریخ نورد قبلی با نام های فرصت (opportunity) و روح (Spirit) که در سال ۲۰۰۳ به مریخ فرستاده شدند، در سال ۲۰۱۱ عازم مریخ شد و هم اکنون بر روی سیاره سرخ مشغول به تحقیقات می باشد. لازم به ذکر است که کمپانی تیمکن در مورد دو مریخ نورد گذشته نیز با ناسا همکاری داشته است. 

هدف از ارسال این مریخ نورد انجام تحقیقات پیرامون امکان وجود حیات در این سیاره است و در واقع در ادامه مأموریت دو مریخ نورد قبلی بوده است. مریخ نورد به طور خلاصه آزمایشگاه سیاری است که با نمونه گیری از محیط اطراف خود اقدام به آزمایش های گوناگون بر روی محیط می کند.

تجهیزات به کار رفته بر روی “کنجکاوی” بسیار متنوع می باشند که دو تا از مهمترین آنها عبارتند از: طیف سنج دقیقی که نمونه های برداشته شده از خاک را با دقت بالایی آنالیز می کند و دو پمپ مینیاتوری  که جهت برداشت نمونه و طیف سنجی با دقت بالا استفاده شده اند.

برینگ های استفاده شده در این مریخ نورد اهمیت حیاتی در دقت آزمایشات دارد. این برینگ ها شامل برینگ چرخ گردون مرکزی “کنجکاوی” و برینگ های استفاده شده در پمپ های خلأ “کنجکاوی” می شوند. این پمپ ها که به اندازه باطری های سایز D می باشند، از دو برینگ مینیاتوری استفاده می کنند که قطر هر کدام از آنها یک چهارم اینچ است.

اطلاعات بیشتر در مورد شرکت تیمکن

منبع خبر در سایت تیمکن