شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

فناوری ساخت به عنوان یکی از کانون‌های توجه NSK

طی یک دوره طولانی، شرکت NSK برای بهبود قابلیت رقابت خود با سایر تولیدکنندگان مطرح جهانی، بر روی توسعه توانمندی‌های شرکت در چهار حوزه تمرکز داشت. این حوزه‌ها عبارت بودند از: تریبولوژی، شبیه سازی و تحلیل، مکاترونیک و مهندسی مواد. اما به تازگی این شرکت اعلام نموده که فناوری تولید را به عنوان پنجمین هسته فعالیت‌های خود در نظر خواهد گرفت.

این تغییر به دلیل افزایش روزافزون اهمیت ماشین‌آلات تولید و سیستم‌ها و تجهیزات به‌کاررفته در تولید بیرینگ‌ها صورت می‌گیرد. هدف از تمرکز بر حوزه‌های پنج‌گانه ذکرشده، تولید بیرینگ‌هایی با قابلیت تحمل نیرو و سرعت بیشتر، تولید اصطکاک کمتر و دست‌یابی به عمر کاری طولانی‌تر است.

یکی از مزایای شرکت NSK این است که توانمندی‌های علمی و قابلیت‌های فناورانه این شرکت، عمدتاً در داخل خود شرکت، توسعه یافته‌اند. بسیاری از این فناوری‌ها از استراتژی‌های دیجیتالی‌سازی برای رسیدن به تولید بسیار کارآمد، انعطاف‌پذیر و پایدار استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، با استفاده از اینترنت اشیاء، NSK با تجهیز فناوری خط تولید خود به هوش مصنوعی، عملکرد شبکه کارخانه‌های خود را بهینه‌سازی می‌کند.  شایان ذکر است که شرکت NSK، بیش از ۶۴ کارخانه در ۱۳ کشور دنیا دارد. این شرکت همچنین تلاش می‌کند تا امکان دستیابی به کارخانه‌های هوشمند که باعث صرفه‌جویی در فضا و انرژی و کاهش نیاز به نیروی انسانی می‌گردد را محقق سازد.

البته تمرکز بر روی فناوری تولید از توجه به سایر حوزه‌های چهارگانه فوق‌الذکر کم نخواهد کرد. به عنوان شاهدی بر این مدعا، می‌توان به کسب جایزه جامعه تریبولوژیست‌های ژاپن توسط شرکت NSK اشاره نمود که چندی قبل به این شرکت بابت توسعه یک تکنولوژی کلیدی در حوزه بهبود عملکرد بیرینگ‌های غلتشی داده شد.