شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

صرفه‌جویی در هزینه‌های یک کارخانه فولاد با انتخاب بیرینگ مناسب

چندی پیش یک کارخانه تولید فولاد که با مشکل خرابی زودهنگام بیرینگ‌های لغزشی در بخشی از خط تولید خود مواجه شده بود، از شرکت NSK درخواست کمک کرد. این بیرینگ‌ها که از نوع بیرینگ‌های بوشی ساده بودند، در طول یک سال حدوداً ۶ بار خراب می‌شدند و فرآیند تعویض آن‌ها موجب توقف تولید و تحمیل خسارت مالی قابل توجه به این کارخانه شده بود.

برای حل مشکل شرکت فولادی، تیمی از متخصصان NSK به بررسی شرایط کاری و عوامل خرابی بیرینگ‌های مورد نظر پرداختند. با بررسی همه جوانب، تیم تخصصی NSK پیشنهاد دادند که بیرینگ‌های لغزشی موجود با رولربیرینگ‌های کروی جایگزین شوند. به طور خاص استفاده از رولربیرینگ‌های سری NSKHPS پیشنهاد شد. زیرا این بیرینگ‌ها نسبت به رولربیرینگ‌های عادی از توانایی تحمل بار بیشتر، پایدارای حرارتی بالاتر و عمر کاری طولانی‌تری برخوردارند.

پس از تعویض بیرینگ‌ها و با گذشت بیش از یک سال، هیچ یک از بیرینگ‌های جدید دچار آسیب نشده‌اند که این امر به معنی بیش از ۱۵۰۰۰ یورو صرفه‌جویی سالانه برای شرکت فولادی مذکور می‌باشد. همچنین به نظر می‌رسد که با گذشت زمان، میزان این صرفه‌جویی نیز افزایش یابد، زیرا طبق برآوردهای انجام شده، بیرینگ‌های جدید ممکن است تا بیش از ۷ سال به کار خود ادامه دهند.