شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

سرمایه‌گذاری SKF برای تولید بیرینگ‌های خودروهای الکتریکی در کشور چین

فروش خودروهای الکتریکی طی سال‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است و با توجه به تعهدات کشورها در معاهده پاریس، پیش‌بینی می‌شود که این روند در سال‌های آینده شتاب بیشتری داشته باشد. با افزایش گرایش تولیدکنندگان خودرو به خودروهای برقی، تولیدکنندگان قطعات خودرو نیز توجه ویژه‌ای به نیازهای خودروهای برقی خواهند داشت. یکی از قطعات مهم موجود در هر اتومبیلی از جمله خودروهای الکتریکی، بیرینگ می‌باشد.

تولیدکنندگان خودروهای الکتریکی، تنها به یک تأمین‌کننده بیرینگ که بیرینگ‌های مورد نظر آن‌ها را تأمین کند، احتیاج ندارند؛ بلکه آن‌ها به یک زنجیره تأمین مطمئن و قابلیت‌های مهندسی برای تطبیق با نیازهای در حال تغییر خود نیز احتیاج دارند و شرکت SKF امیدوار است که بتواند در این حوزه‌ها، نظر تولیدکنندگان خودروهای برقی را به خود جلب کند.

امروزه کشور چین، چه از نظر بازار مصرف و چه از نظر تولید، به یکی از قطب‌های اصلی خودروهای الکتریکی تبدیل شده است. بنابراین برای موفقیت در این حوزه، باید در چین به موفقیت رسید. به همین جهت طی دو سال گذشته، شرکت SKF اقدام به سرمایه‌گذاری بیشتر در خط تولید بیرینگ‌های مناسب برای خودروهای برقی در کشور چین نموده و بخش تحقیق و توسعه جهانی خود در خصوص این بیرینگ‌ها را نیز به چین منتقل کرده است. SKF امیدوار است که با افزایش سرمایه‌گذاری در چین، موقعیت خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان بیرینگ خودروهای الکتریکی مستحکم نماید.