شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

ساخت یک مرکز جدید عملیات حرارتی توسط شرکت NSK

شرکت NSK از ساخت یک مرکز جدید عملیات حرارتی در تویومای ژاپن خبر داد. پس از تکمیل این مرکز، بخشی از عملیات‌های حرارتی صورت گرفته در این شرکت از مرکز فعلی آن که در فوجیساوای ژاپن قرار دارد، به مرکز جدید منتقل می‌گردد. در مرکز جدید، از تازه‌ترین فناوری‌های حوزه عملیات حرارتی استفاده خواهد شد و بخشی از مراحل کار نیز توسط سیستم‌های اتوماسیون صنعتی انجام خواهد شد.

ساخت مرکز جدید عملیات حرارتی NSK با بیش از ۳۶۴۰ مترمربع مساحت، حدوداً ۲۴ میلیون یورو هزینه خواهد داشت و پس از تکمیل، یکی از پیشرفته‌ترین مراکز عملیات حرارتی در خطوط تولید بیرینگ در جهان خواهد بود.

طبق اعلام NSK، هدف از احداث مرکز جدید، تقویت زنجیره تولید این شرکت و محافظت از روند تولید در برابر حوادث غیرمترقبه طبیعی از قبیل سیل و زلزله است. با توجه به این که کشور ژاپن جزء کشورهایی است که به طور مداوم در معرض بروز فجایای طبیعی قرار دارند، شرکت‌های بزرگ تولیدی فعال در این کشور باید از ادامه کار حداقل بخشی از خط تولید خود در شرایط بحرانی مطمئن باشند. شرکت NSK نیز در این خصوص مستثنی نیست. ساخت مرکز جدید عملیات حرارتی، تنها یکی از فعالیت‌های NSK در جهت کسب اطمینان از ادامه تولید در شرایط بحرانی می‌باشد.