شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

خرید یکی از معتبرترین شرکت‌های تولیدکننده سیستم‌های پایش وضعیت توسط شرکت NSK

شرکت NSK که یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های بین‌المللی تولیدکننده بیرینگ در جهان به شمار می‌رود، به‌تازگی از خریداری شرکت معتبر B&K Vibro خبر داده است. با توجه به این که شرکت B&K Vibro یکی از پیشتازان تولید سیستم‌های پایش وضعیت در جهان است، این اقدام، شرکت NSK را در موقعیت رقابتی ممتازی در مقایسه با سایر شرکت‌های تولیدکننده بیرینگ قرار می‌دهد.

توجه به اهمیت پایش وضعیت بیرینگ‌ها در سال‌های اخیر افزایش یافته است و شرکت‌های تولیدکننده بیرینگ سعی دارند تا بازار این بخش از خدمات نگهداری بیرینگ‌ها را در اختیار خود قرار بگیرند. همان طور که در پست‌های قبلی وبلاگ شبکه بلبرینگ ایران نیز اطلاع‌رسانی شده است، برندهای معتبر بیرینگ از طرق مختلف که شامل تولید محصولات خود در حوزه سیستم‌های پایش وضعیت و یا خرید شرکت‌های فعال در این حوزه است، نسبت به دستیابی به بازار سیستم‌های پایش وضعیت بیرینگ‌ها اقدام نموده‌اند.

اما خرید شرکت B&K Vibro به دلیل جایگاه ممتازی که این برند در حوزه سیستم‌های پایش وضعیت دارد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. توجه به این نکته ضروری است که فعالیت‌های شرکت B&K Vibro به هیچ وجه به پایش وضعیت بیرینگ‌ها محدود نمی‌شود، بلکه این شرکت مانیتورینگ طیف گسترده‌ای از سیستم‌های الکترومکانیکی را بر عهده دارد. از طرف دیگر مزایای خرید چنین شرکت‌هایی را نباید تنها در فروش محصولات آن‌ها خلاصه نمود، بلکه مزیت اصلی این خرید برای شرکت NSK، انتقال دانش و تکنولوژی موجود در شرکت B&K Vibro به NSK می‌باشد.