شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

کاهش هزینه تولید کننده پمپ به کمک خدمات CM شرکت NSK

تولیدکننده پمپ های گریز از مرکز در کشور فرانسه، مشغول توسعه طرح جدید خود در خصوص یک پمپ با سرعت چرخش بالا
تأسیسات آبی ای که پمپ های مورد اشاره در آن ها استفاده می شوند

توسعه طرح های جدید از جمله فعالیت های ضروری است که با توجه به رقابت شدید میان تولیدکنندگان، از اهمیت روزافزونی برخوردار است. البته اجرای طراحی های خلاقانه و تولید محصولات جدید در اغلب موارد، فرایندی چالش برانگیز است. به عنوان مثال، هنگامی که یک تولیدکننده پمپ های گریز از مرکز در کشور فرانسه، مشغول توسعه طرح جدید خود در خصوص یک پمپ با سرعت چرخش بالا بود، متوجه افزایش بیش از حد دما  در نمونه اولیه محصول جدید خود گردید. این تولیدکننده با بررسی های مختلف خود، موفق به یافتن علت این افزایش دما نگردید و به همین دلیل، این شرکت از NSK درخواست کمک نمود.

در نتیجه NSK، یکی از کارشناسان خبره خود را به محل شرکت مورد نظر فرستاد تا بررسی های لازم را در قالب خدمات Condition Monitoring شرکت NSK انجام دهد. این بررسی ها شامل، اندازه گیری ارتعاشات و تحلیل آن ها، اندازه گیری دما، بررسی وضعیت روانکار و … می باشد.

بررسی ها و راهنمایی های NSK در نهایت شرکت تولیدکننده پمپ را قادر ساخت تا علت بروز مشکل را به درستی تعیین و نسبت به حل آن اقدام نماید. طی بررسی های انجام شده، این خدمات در مجموع منجر به صرفه جویی تقریباً 34500 یورویی در راه اندازی طرح جدید گردید که رضایت تولیدکننده فرانسوی را در پی داشت.
خدمات (CM (Condition Monitoring شرکت NSK

با بررسی های انجام گرفته در خصوص این پرونده، مشخص گردید که بیرینگ مورد استفاده در نمونه اولیه پمپ جدید، در شرایط کاری مناسبی به سر می برد. مطالعات بیشتر، نشان داد که افزایش دمای اشاره شده، به دلیل مشکلات ناشی از روانکاری نامناسب می باشد.

بررسی ها و راهنمایی های NSK در نهایت شرکت تولیدکننده پمپ را قادر ساخت تا علت بروز مشکل را به درستی تعیین و نسبت به حل آن اقدام نماید. طی بررسی های انجام شده، این خدمات در مجموع منجر به صرفه جویی تقریباً ۳۴۵۰۰ یورویی در راه اندازی طرح جدید گردید که رضایت تولید کننده فرانسوی را در پی داشت.

مطالعه تاریخچه شرکت NSK

مطالعه کاتالوگ شرکت NSK

مطالعه انواع خرابی بیرینگ ها و علل آن

مشاوره فنی شبکه بلبرینگ ایران