شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

بهینه‌سازی یک کارخانه با بیرینگ‌های دارای نشت‌بند سه لبه

بهینه‌سازی یک کارخانه تولید غذای حیوانات با بیرینگ‌های ویژه
محصول کارخانه

چندی پیش، هنگامی که بیرینگ‌های نوار نقاله یک کارخانه تولید مواد غذایی حیوانات به طور مرتب دچار خرابی شدند، تیم نگهداری تجهیزات این شرکت از شرکت NSK برای بررسی مشکل و ارائه راه حل کمک خواستند. بیرینگ‌های مورد اشاره به طور متوسط هر ۴ ماه یک بار دچار خرابی می‌شدند که این امر، توقف تولید در کارخانه را در پی داشت و هزینه‌های زیادی را به این شرکت انگلیسی تولید کننده غذای حیوانات تحمیل می‌کرد.

بررسی های تیم تخصصی NSK نشان داد که علت اصلی خرابی مکرر بیرینگ‌های این کارخانه، نفوذ ذرات سخت و رطوبت ناشی از مواد عمل آوری شده به داخل بیرینگ‌ها است. بیرینگ‌های مورد استفاده برای نوار نقاله این کارخانه، از نوع بیرینگ‌های خود-روانکار معمولی بود و با توجه به نتایج بررسی‌های انجام شده، تیم تخصصی شرکت NSK پیشنهاد تعویض بیرینگ‌های مورد اشاره با بیرینگ‌های خود-روانکار دارای نشت‌بند سه لبه NSK را مطرح کرد. این بیرینگ‌ها دارای نشت‌بندهای لاستیکی نیتریلی هستند که نشت‌بندهای آنها توسط یک حفاظ فولادی تقویت شده است و این مجموعه عملکرد بسیار قابل قبولی در مقابل نفوذ آلودگی به داخل بیرینگ ایجاد می‌کند. نشت‌بندی عالی این بیرینگ‌ها به دلیل استفاده از نشت‌بندهای دارای سه لبه است؛ زیرا می‌دانیم که با افزایش تعداد لبه‌ها، میزان نشت‌بندی بیرینگ‌ها نیز ارتقاء می‌یابد.

با تعویض بیرینگ‌های قبلی با بیرینگ‌های خود-روانکار دارای نشت بند سه لبه، پس از گذشت یک سال، هنوز موردی از خرابی بیرینگ‌های جدید گزارش نشده است و این به معنی صرفه‌جویی ۱۳۰۰۰ یورویی سالانه در این بخش است.

 

اطلاعات بیشتر درباره شرکت NSK