شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

انتشار نسخه جدید کاتالوگ فنی بیرینگ‌های شرکت NTN

شرکت NTN که یکی از تولیدکنندگان مطرح بیرینگ در سطح جهان است، به تازگی کاتالوگ جدیدی برای بیرینگ‌های صنعتی خود منتشر نموده است. ویرایش جدید کاتالوگ شرکت NTN نسبت به ویرایش قبلی این کاتالوگ، اصلاحات و تغییرات قابل توجهی داشته است.

از جمله این تغییرات می‌توان به اعمال جدیدترین بازبینی‌های استانداردهای ISO و JIS در مطالب و محاسبات منتشرشده در کاتالوگ جدید اشاره نمود. همچنین مباحث مربوط به نحوه انتخاب بیرینگ‌ها، طراحی بیرینگ‌ها، نحوه حمل بیرینگ‌ها و … به طور گسترده‌ای تکمیل گردیده‌اند و در خصوص هوزینگ‌ها و یونیت بیرینگ‌ها نیز اطلاعات مفیدی ارائه شده است. در ویرایش جدید، مقادیر بار مجاز دینامیکی برای تعداد قابل توجهی از بیرینگ‌ها افزایش یافته است که این افزایش به دلیل ارتقاء سطح کیفی این محصولات صورت گرفته است. به علاوه اطلاعات مربوط به بیرینگ‌های سری ULTAGE که نسل جدید بیرینگ‌های شرکت NTN به شمار می‌روند نیز به کاتالوگ جدید افزوده شده است.

کاتالوگ‌های بیرینگ‌های غلتشی که توسط تولیدکنندگان بیرینگ تهیه و منتشر می شوند، اصلی‌ترین مرجع کسب اطلاعات برای مصرف‌کنندگان این کالای صنعتی به شمار می‌روند. به همین دلیل شبکه بلبرینگ ایران همواره جدیدترین نسخه‌های این کاتالوگ‌ها را در سایت خود به اشتراک می‌گذارد. مخاطبان محترم وب‌سایت شبکه بلبرینگ ایران می‌توانند از طریق لینک زیر، به بخش کاتالوگ‌‌های فنی موجود در سایت مراجعه و نسخه PDF کاتالوگ جدید NTN را به همراه کاتالوگ‌های سایر تولیدکنندگان مطرح بیرینگ، دریافت نمایند.

مشاهده کاتالوگ‌های فنی تولیدکنندگان مطرح بیرینگ