شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

استفاده از بیرینگ‌های NSK در ترن پرسرعت جدید N700S Shikansen Bullet

یک نمونه از ترن‌های سری N700S

ترن‌های سری N700S آغازگر یک دوره جدید در مجموعه قطارهای پرسرعت کشور ژاپن به شمار می‌روند.؛ زیرا سری N700S به منظور ارتقاء عملکرد آن نسبت به سری‌های قبلی، به طور کامل بازطراحی گردیده است. این قطارها از اول جولای ۲۰۲۰ در مسیر توکیو به اوزاکا استفاده گردیده‌اند.

طبق اعلام شرکت NSK، بیرینگ‌های این شرکت به طور گسترده در گیربکس‌ها، اکسل‌ها و ترکشن موتورهای سری N700S مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

برای بخش گیربکس، شرکت NSK اقدام به طراحی و تولید یک رولربیرینگ استوانه‌ای خاص کرده که عمر کاری طولانی‌تر، تولید حرارت کمتر و هزینه‌های نگهداری پایین‌تری را نسبت به نمونه‌های دیگر دارد.

برای بخش اکسل، شرکت NSK اقدام به بهبود طراحی نوع خاصی از رولربیرینگ‌های مخروطی دوردیفه خود نموده است که پیش‌بینی می‌شود موجب افزایش قابلیت اطمینان و بهبود عملکرد این بیرینگ‌ها گردد.

در خصوص بیرینگ‌های مورد استفاده در ترکشن موتور، شرکت NSK اقدام به تولید رولربیرینگ‌های استوانه‌ای و بلبرینگ‌های شیارعمیق با روکش سرامیکی ویژه نموده است تا امکان تخریب این بیرینگ‌ها در اثر عبور جریان الکتریکی کاهش یابد.

شرکت NSK همواره در حوزه بیرینگ‌های ویژه حمل‌ونقل ریلی فعال بوده و پیش از این نیز در خصوص فعالیت‌های NSK در این حوزه در پست‌های وبلاگ شبکه بلبرینگ ایران مطالبی بیان کرده بودیم. این خبر جدید نشان می‌دهد که همچنان حمل‌ونقل ریلی یکی از حوزه‌های اصلی فعالیت شرکت NSK به شمار می‌رود.