شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

ادامه همکاری شرکت SKF با دانشگاه Imperial College لندن

همکاری علمی شرکت SKF و دانشگاه Imperial College  لندن، از سال ۱۹۰۷ میلادی شروع  شده و ۱۹۰ سال سابقه دارد. از سال ۱۹۴۸ مطالعات تریبولوژی نیز به این همکاری علمی افزوده شده است. همکاری SKF و دانشگاه Imperial College  لندن به حدی توسعه یافته است که از سال ۲۰۱۰ تا کنون مرکزی تکنولوژی دانشگاهی SKF در دانشگاه Imperial College  لندن مستقر شده و مطالعات مشترک زیادی در حوزه بیرینگ‌ها توسط این دو مؤسسه انجام گردیده است. این مطالعات شامل طرح‌های تحقیقاتی کوتاه‌مدت و بلندمدت است که طرح‌های بلندمدت اغلب در قالب پروژه‌های PhD تعریف می‌گردند.

به تازگی شرکت SKF از تمدید همکاری خود با دانشگاه Imperial College  لندن تا سال ۲۰۲۵ خبر داده است. طی سال‌های آینده نیز، تریبولوژی همچنان به عنوان محور اصلی مطالعات مشترک این دو مؤسسه خواهد بود. مدیران شرکت SKF امیدوارند با کمک دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه Imperial College  لندن که یکی از معتبرترین دانشگاه‌های جهان به شمار می‎رود، امکان تولید بیرینگ‌هایی با طول عمر بیشتر، عملکرد بهتر و اتلاف انرژی کمتر را مهیا نمایند.

البته همکاری SKF با دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی منحصر به دانشگاه Imperial College  لندن نمی‌باشد. به عنوان مثال، چندی پیش در وبلاگ شبکه بلبرینگ ایران، پستی در خصوص همکاری شرکت SKF با دانشگاه Twente برای ایجاد یک مرکز تکنولوژی ویژه منتشر گردید که برای مطالعه آن، می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

همکاری شرکت SKF با دانشگاه Twente برای ایجاد یک مرکز تکنولوژی ویژه