شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

آشنایی با زیرمجموعه‌های گروه SKF – بخش اول

گروه SKF از برندهای مختلفی تشکیل شده است. اغلب این برندها، کارخانجات مختلفی هستند که در گذشته توسط شرکت SKF خریداری شده‌اند؛ ولی همچنان با برند قبلی خود و البته به عنوان بخشی از گروه SKF به تولید محصول می‌پردازند. در این پست قصد داریم تا به معرفی برخی از این برندهای بپردازیم.

برند Kaydon: این شرکت، یک برند مطرح جهانی در حوزه بیرینگ‌های دارای پهنای کم، اسلوینگ رینگ‌ها و محصولات سفارشی از قبیل رینگ‌ها و نشت‌بندها است که در سال ۱۹۴۱ در کشور آمریکا شروع به فعالیت کرد و پس از کسب موفقیت‌های فنی قابل توجه، در سال ۲۰۱۳ یکی از زیرمجموعه‌های گروه SKF گردید. اخیراً برند Kaydon همکاری‌های مهمی با ناسا در زمینه مأموریت‌های مریخ داشته است.

برند Cooper: این شرکت بابت تولید بیرینگ‌های چندتکه معروف است. این شرکت باسابقه، در سال ۱۸۹۴ توسط مهندس کوپر در انگلستان پایه‌گذاری گردید و نهایتاً در سال ۲۰۱۳ به یکی از زیرمجموعه‌های شرکت SKF تبدیل شد.  نصب آسان و دستیابی به تلورانس های نسبتاً دقیق یکی از مزایای قابل توجه بیرینگ‌های چندتکه است.

برند PEER: شرکت PEER در سال ۱۹۴۱ میلادی تأسیس گردید و سایت اصلی تولید محصولات این شرکت در کشور چین قرار دارد. تمرکز اصلی این شرکت بر تولید بیرینگ‌های کشاورزی استوار بوده است؛ ولی علاوه بر این بیرینگ‌ها، محصولات شرکت PEER شامل اینسرت بیرینگ ها، بلبرینگ های شیار عمیق و رولربیرینگ های مخروطی نیز می‌شود. در سال ۲۰۰۸ میلادی، شرکت SKF به منظور تقویت پایگاه خود در کشور چین، این شرکت را خریداری نمود.