شبکه بلبرینگ ایران

اولین و بزرگترین فروشگاه آنلاین بلبرینگ در ایران

آخرین مطالب

دانلود اپلیکیشن

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

جهت مشاهده قیمت و سفارش آنلاین انواع بلبرینگ به وب سایت شبکه بلبرینگ ایران مراجعه کنید:

وب سایت شبکه بلبرینگ ایران
BearingNet.ir

برخی از قابلیت های وب سایت شبکه بلبرینگ ایران عبارتند از:

– امکان مشاهده قیمت انواع بلبرینگ
– قابلیت جستجو بر اساس شماره بلبرینگ
– جستجوی پیشرفته بر اساس ابعاد بلبرینگ
– امکان ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی
– امکان استعلام قیمت بلبرینگ های خاص جهت سفارش واردات
– ارسال کالا به سراسر کشور
– امکان عضویت جهت اطلاع از تخفیفات و اخبار
– دسترسی به کاتالوگ ها و اطلاعات فنی انواع بلبرینگ

آشنایی با رولربیرینگ‌های مخروطی جدید شرکت NSK – ویژه استفاده در ماشین‌های الکتریکی

ماشین های الکتریکی

ماشین‌های حمل‌ونقل الکتریکی به ماشین‌هایی گفته می‌شود که اغلب از باتری‌های قابل شارژ به عنوان منبع انرژی استفاده می‌کنند. استقبال از این خودروها در طی سال‌های اخیر رونق بیشتری گرفته است و پیش‌بینی می‌شود که این ماشین‌ها در آینده، سهم مهمی از بازار را در اختیار خود بگیرند.

به دلیل این که انرژی این ماشین‌ها از باتری تأمین می‌گردد، در حال حاضر با محدودیت‌هایی در خصوص میزان مسافت قابل حرکت با هر بار شارژ کردن، مواجه‌اند. این محدودیت‌ها مهندسین را واردار به تلاش برای تولید باطری‌های قوی‌تر و همزمان کاهش میزان اتلاف انرژی نموده است.

در همین راستا، به تازگی شرکت NSK از توسعه یک نوع  رولربیرینگ مخروطی جدید با عنوان “NSK LCubeII” برای استفاده در ماشین‌های الکترکی خبر داده است. در تولید این بیرینگ‌ها، پروسه خاصی بر روی تک‌تک رولرها اعمال شده که منجر به افزایش قابل ملاحظه قابلیت اطمینان و عملکرد بهتر آن‌ها در هنگام کاهش ضخامت روغن شده است.

این پروسه شامل ایجاد حفره‌های کوچک بر روی سطح غلتک‌ها است. این حفره‌ها مقداری روغن را داخل خود نگه می‌دارند که احتمال بروز سایش بین غلتک و مسیر ساچمه‌رو را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. بنا بر ادعای شرکت NSK این تغییر موجب ارتقاء ۸ برابری قابلیت اطمینان در شرایط نامناسب روانکاری می‌گردد.

بیرینگ های مخصوص ماشین های الکترونیکی

با افزایش اطمینان نسبت به عملکرد بیرینگ در شرایطی که فیلم روانکار نازک است، امکان استفاده از میزان کمتری روانکار و یا استفاده از روانکارهای دارای ویسکوزیته پایین‌تر در این بیرینگ‌ها میسر شده است. این امر به کاهش میزان اتلاف انرژی می‌انجامد که همان طور که ذکر گردید، پارامتر بسیار مهمی در وسایل حمل‌ونقل الکتریکی است.

همچنین مجموعه تغییرات اعمال شده در طراحی و تولید این بیرینگ ها موجب کاهش ۱۰ درصدی میزان اصطکاک شده است که به نوبه خود، میزان اتلاف انرژی را باز هم کاهش می‌دهد.

مطالعه درباره رولربیرینگ های جدید مخصوص دستگاه های صنعت نورد شرکت NSK

مطالعه تاریخچه شرکت NSK

مطالعه کاتالوگ شرکت NSK