مشارکت SKF در تأمین بیرینگ های بزرگ ترین پروژه حمل و نقل ریلی کشور الجزایر

SONY DSC

مشارکت SKF در پروژه حمل و نقل ریلی کشور الجزایر

شرکت SKF یک توافق نامه با گروه BONATRANS برای تأمین ۱۸۴۰ ست اکسل باکس و ژورنال بیرینگ منعقد نموده است. گروه BONATRANS یکی از شرکت های مطرح کشور چک بوده و بیرینگ های خریداری شده از SKF در بزرگترین پروژه حمل و نقل ریلی الجزایر مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در این پروژه، شرکت Ferrovial Algeria تعداد زیادی واگن به گروه BONATRANS سفارش داده است.

با توجه به شرایط اقلیمی کشور الجزایر، بیرینگ های مورد استفاده در این پروژه شرایط کاملاً دشواری را تحمل خواهند نمود. در نتیجه، بالا بودن قابلیت اطمینان، اولویت اول در انتخاب بیرینگ های مورد استفاده در این پروژه می باشد. این بیرینگ ها باید قادر به ارائه عملکرد طولانی تر در شرایط به شدت چالش برانگیزی از قبیل گرما و محیط پر از گرد و غبار بیابان الجزایر باشند.

با وجود این که اکسل باکس های به کار رفته در این پروژه دارای طراحی استاندارد می باشند، هر کدام از این مجموعه ها به منظور تأمین درخواست های مصرف کننده، شخصی سازی خواهد شد که فرآیند شخصی سازی شامل رنگ نهایی و نام گذاری ویژه نیز می باشد.

ست های اکسل باکس مورد استفاده در این پروژه، از نوع طراحی SKF Y25 خواهند بود که به طور ویژه به منظور تحمل بارهای بزرگ و  شرایط دشوار، توسعه یافته اند. این مجموعه ها توسط ژورنال بیرینگ های غلتک استوانه ای مجهز شده اند.

در این پروژه، دو نوع ژورنال بیرینگ غلتک استوانه ای SKF مورد استفاده قرار می گیرند که عبارتند از:

NJ 130X240 TN/VA820 و BC1-2008.

این طراحی از طریق طولانی تر کردن بازه های کاری، ساده سازی عملیات نگهداری و ارتقاء عملکرد و ایمنی، امکان کاهش هزینه های سیکل کاری را فراهم می کند.

مطالعه مرجع خبر در سایت شرکت SKF

آشنایی با تاریخچه شرکت SKF

 

bearingnet_blog