همکاری SKF و شرکت کاغذسازی Nordic در زمینه ارتقاء تولید

خط تولید کاغذ
رول‌های کاغذ در خط تولید

شرکت Nordic یکی از شرکت‌های مطرح در حوزه تولید پالپ و کاغذ می‌باشد که در چهار سایت، در زمینه تولید کاغذ روغنی طبیعی فعالیت می‌کند. به تازگی این شرکت، قراردادی با شرکت SKF امضاء نموده که بر اساس آن، دو شرکت برای ارتقاء تولید در سایت شرکت Nordic واقع در Säffle با یکدیگر همکاری می‌کنند.

نمایی از کارخانه کاغذسازی Nordic
نمایی از کارخانه کاغذسازی Nordic

این همکاری شامل تأمین بیرینگ‌ها و اراپه خدمات مرتبط با آن‌ها می‌باشد و طی آن، به منظور ارتقاء شرایط تولید، از تکنولوژی‌های جدید SKF در زمینه روانکاری و پایش وضعیت بیرینگ‌ها به طور گسترده استفاده خواهد شد.

فاز اجرایی این قرارداد از تابستان امسال شروع شده و طی آن، ۵۰۰ نقطه با استفاده از سیستم‌های روانکاری SKF به صورت خودکار، روانکاری خواهند شد. علاوه بر این، ۲۳۰ نقطه از مسیر خط تولید توسط ابزارهای پایش وضعیت SKF پایش خواهند شد. همه این ابزارها به سیستم مانیتورینگ IMX شرکت SKF متصل خواهند شد و تحلیل داده‌ها در مرکز عملکرد تجهیزات دوار شرکت SKF در سوئد انجام می شود.

پیش‌بینی شده که این همکاری، تأثیر قابل توجی در نگهداری از ماشین‌آلات شرکت Nordic داشته باشد و با کاستن از خرابی آن‌ها، میزان تولید سالانه را افزایش دهد.

تاریخچه شرکت SKF

آشنایی با سیستم‌های روانکاری خودکار شرکت SKF

bearingnet_blog