همکاری SKF با شرکت جیپ

جیپ کمپس

Jeep Compass

مهر ماه سال قبل بود که در مطلبی با عنوان «بیرینگ توپی چرخ SKF در اتومبیل آلفارومئو جولیای جدید»، خبر از همکاری استراتژیک میان دو شرکت SKF و FCA دادیم. به تازگی، خبری مبنی بر همکاری مجدد شرکت SKF با شرکت FCA، منتشر شده که این همکاری  جدید به منظور تجهیز چرخ های جلو و عقب اتومبیل JEEP Compass به یونیت بیرینگ های توپی چرخ  HBU3صورت گرفته است.

توپی چرخ جیپ

توپی چرخ HBU3

در حال حاضر، شرکت SKF یونیت بیرینگ های توپی چرخ  HBU3خود را در کارخانجات این شرکت در بوسان کره جنوبی و کاجامار برزیل تولید می کند و این محصول، یکی از چندین محصول شرکت SKF برای استفاده در خودروها می باشد. در این پروژه هم، علاوه بر بیرینگ های مذکور، شرکت SKF در خصوص تأمین نشت بندهای موتور و گیربکس نیز با شرکت FCA همکاری خواهد نمود.

یونیت بیرینگ های توپی چرخ  HBU3 که از نوع بلبرینگ های تماس زاویه ای دو ردیفه با زوایای تماس بهینه شده می باشند، مزایایی از قبیل وزن کم، عملکرد بسیار مناسب، کاهش شدید میزان اصطکاک، کاهش میزان ارتعاشات و کاهش صدا در هنگام ترمز کردن را دارند و انتظار می رود که استفاده از آن ها، منجر به بهبود کیفیت رانندگی و سطح آسایش کاربران گردد. این مزایا در کنار تعهد SKF به FCA در خصوص ارائه خدمات در تمام مناطق جهان منجر به انتخاب این بیرینگ ها برای منظور تجهیز اتومبیل JEEP Compass شده است.

مشاهده منبع خبر در سایت SKF

مطالعه بیشتر درباره شرکت SKF

 

bearingnet_blog