معرفی نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساخت سئول

نمایشگاه بین المللی تکنولوژی ساخت سئول

SIMTOS یکی از نمایشگاه های بین المللی پیشرو در حوزه صنعت می باشد که دامنه وسیعی از تکنولوژی های ساخت از جمله ماشین های ابزار و اجزاء و قطعات آن ها را در بر می گیرد. شکل زیر به طور خلاصه حوزه های مختلف تحت پوشش این نمایشگاه را نشان می دهد.

حوزه های مختلف تحت پوشش نمایشگاه SIMTOS

به دلیل وضعیت مناسب صنعت در کشور کره جنوبی و وجود کارخانجات متعدد در این کشور، نمایشگاه SIMTOS طی سال های گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است. شکل زیر وضعیت رشد نمایشگاه SIMTOS را طی سال های اخیر نشان می دهد. همچنین تخمین زده می شود که امسال چیزی بالغ بر صد هزار بازدید کننده از این نمایشگاه بازدید کنند.

نمایشگاه بلبرینگ

وضعیت رشد نمایشگاه SIMTOS

این نمایشگاه مورد توجه شرکت های معتبر تولیدکننده بیرینگ، به خصوص تولیدکنندگان آسیایی قرار دارد. شاید به همین دلیل باشد که هم شرکت NTN و هم شرکت NSK از مشارکتشان در نمایشکاه SIMTOS 2018 خبر داده اند.

از طرفی با توجه به صنعت پیشرفته کره جنوبی، این شرکت ها به دنبال عرضه جدیدترین دست آورده های خود در حوزه بیرینگ می باشند. در همین راستا شرکت NSK اعلام کرده که در نمایشگاه امسال، به معرفی سری جدید بال اسکروها و بیرینگ های خطی و چرخشی و علی الخصوص بلبرینگ های تماس زاویه ای فوق دقیق ویژه اسپیندل های اصلی ماشین ابزارها می پردازد. شرکت NTN هم به معرفی بیرینگ های سری ULTAGE خود در زمینه ماشین های ابزار و ابزارهای تحلیل ارتعاشات و تشخیص عیب بیرینگ ها خواهد پرداخت.

آشنایی با شرکت NSK

آشنایی با شرکت NTN

bearingnet_blog