تجهیزات نصب و نگهداری برینگ ها

ابزار skf

لوازم جانبی SKF

هر برینگی بنا بر عوامل محیطی و نوع کارایی طول عمر قابل حصولی دارد. البته تحقیقات نشان می دهد که بنا به دلایل مختلف، اکثر برینگ ها به حداکثر طول عمر خود نمی رسند. عوامل مهمی در چرخه عمر هر برینگ وجود دارند که با شناخت آنها می توان طول عمر برینگ را افزایش داد. این عوامل عبارتند از: طریقه نصب، روان کاری، تراز، کنترل شرایط محیطی و در نهایت پیاده سازی برینگ. با اعمال شریط نگهداری درست و استفاده از ابزار مناسب، می توان طول عمر برینگ را افزایش و در نتیجه هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه ها را کاهش داد.

اس کا اف

تجهیزات کنترل تراز

شرکت SKF به عنوان یکی از مهمترین تولید کنندگان بلبرینگ در جهان، علاوه بر بلبرینگ، لوازم جانبی متنوعی نیز برای نصب، نگهداری و کنترل کارایی برینگ ها تولید می کند که بکارگیری آن ها می تواند تأثیر ویژه ای بر عملکرد دستگاه و نیروی انسانی داشته باشد. به طور کلی این تجهیزات شامل انواع ابزارآلات نصب و پیاده سازی، دستگاه های کنترل کارکرد، روان کارهای مختلف و تجهیزات مربوط به روان کاری می شوند.
در همین راستا مجموعه شبکه بلبرینگ ایران بر آن شدند به منظور ارتقاء کیفی استفاده از برینگ ها در صنایع مختلف کشور نسبت به فروش این تجهیزات در کشور اقدام نمایند. جهت مشاهده صفحه مربوط به فروش تجهیزات SKF در سایت شبکه بلبرینگ ایران به لینک زیر مراجعه نمایید.

مشاهده کاتالوگ ابزارآلات و دستگاه ها

SKF

 

bearingnet_blog