رونمایی از دستگاه جدید نشتی یاب فراصوت SKF

تجهیزات SKF

دستگاه جدید نشتی یاب فراصوت SKF

در بسیاری از سیستم هایی که عملکرد آن ها بر مبنای هوای فشرده و یا خلأ می باشد، وجود یک ترک کوچک که منجر به وقوع نشتی در دستگاه گردد، ممکن است عملکرد کل سیستم را مختل نماید و در برخی موارد، خسارات مالی و جانی قابل توجهی ایجاد کند. در نتیجه بررسی مداوم این ابزارها و شناسایی نشتی های احتمالی در آن ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در همین راستا، شرکت SKF به تازگی از نشتی یاب فراصوت جدید خود با نام TKSU 10 رو نمایی نموده است. این ابزار از تکنولوژی فراصوت برای تعیین مکان نشتی در سیستم های حاوی هوای فشرده یا سیستم های خلأ استفاده می کند.

TKSU 10 برای استفاده در محیط های صنعتی دارای نویز زیاد طراحی شده است. این وسیله، دارای یک نمایشگر ال ای دی مناسب است که به کاربر در بهینه سازی شناسایی ترک و مقدارسنجی آن یاری می رساند.

مانیتورینگ صنعتی

دستگاه جدید نشتی یاب فراصوت SKF

شرکت SKF، TKSU 10 را با تمام اجزاء و لوازم مورد نیاز برای شناسایی نشتی ارائه می دهد که شامل یک ابزار سبک و قابل حمل تشخیص نشتی، هدست با طراحی neck-band برای پوشیدن کلاه محافظ، پروب انعطاف پذیر برای دسترسی به فضاهای محدود، باطری ها، کابل USB و کیف حمل ویژه SKF می باشد.

یکی از موارد کاربرد این دستگاه، در ابزارهایی که با استفاده از هوای فشرده حرکت می کنند. همچنین پیش بینی می شود که این وسیله در صنایعی از قبیل صنعت کاغذسازی و برخی صنایع شیمیایی مورد استقبال قرار گیرد.

مشاهده بروشور کامل ابزارهای نصب و نگهداری بلبرینگ

آشنایی با شرکت SKF

bearingnet_blog