نسخه به روز رسانی شده کاتالوگ NSK در وب سایت شبکه بلبرینگ ایران

ان اس کا ژاپن

NSK

کاتالوگ بیرینگ های غلتشی که توسط تولیدکنندگان بیرینگ تهیه و منتشر می شوند، اصلی ترین مرجع کسب اطلاعات برای مصرف کنندگان این کالای صنعتی می باشد. با توجه به تولید محصولات جدید و اصلاح برخی اطلاعات در خصوص ویژگی های فنی محصولات قبلی، تولیدکنندگان مطرح بیرینگ، هر چند سال یک بار کاتالوگ های اصلی خود را به روز رسانی می نمایند.

در همین راستا، شرکت NSK که یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان بیرینگ در سطح جهان است، به تازگی از به روز رسانی کاتالوگ بیرینگ های غلتشی خود خبر داده است.

این نسخه جدید با بیش از ۷۰۰ صفحه مطلب در خصوص بیرینگ های غلتشی این شرکت، در مقایسه با نسخه قبلی حدوداً ۱۵۰ صفحه افزایش حجم داشته است که بخشی از این افزایش حجم به منظور گنجایش اطلاعات محصولاتی بوده که در نسخه های قبلی در خصوص آن ها توضیح داده نشده بود. همچنین اطلاعات نسبتاً جامعی در خصوص بیرینگ های سری NSKHPS در کاتالوگ جدید گنجانده شده و سرعت های مرجع برای رولربیرینگ های استوانه ای و مخروطی به روز رسانی شده است.

در مجموع می توان گفت که اطلاعات فنی نسبتاً جامعی که در قالب کاتالوگ جدید NSK در اختیار مخاطبان قرار گرفته است، این کاتالوگ را به مرجعی مناسب برای کسب اطلاعات مورد نیاز مصرف کنندگان بیرینگ تبدیل کرده است.

در حال حاضر این کاتالوگ تنها به زبان انگلیسی موجود می باشد و نسخه چاپ شده آن در اروپا قابل تهیه است. البته مخاطبین محترم شبکه بلبرینگ ایران می توانند با مراجعه به بخش کاتالوگ وب سایت این شبکه و یا از طریق لینک زیر، نسخه PDF کاتالوگ جدید را دانلود نمایند.

دانلود آخرین به روز رسانی کاتالوگ NSK

مشاهده کاتالوگ دیگر شرکت های تولیدکننده بلبرینگ

bearingnet_blog