موفقیت شرکت NSK در کسب جایزه دمینگ

Deming Prize

جایزه دمینگ

جایزه دمینگ یکی از ارزشمندترین جوایز حوزه مدیریت کیفیت کلی، در سطح جهانی است. این جایزه در سال ۱۹۵۱ برای یادبود دکتر ویلیام ادوارد دمینگ که تأثیر زیادی بر گسترش کنترل کیفیت آماری در ژاپن پس از جنگ جهانی دوم داشت، پایه ریزی شده است. با کمک آموزش‌های او بود که ژاپن موفق به بنا نهادن مجدد پایه‌های تولید خود گردید، به طوری که میزان قابلیت اطمینان به کالاهای ساخته شده در این کشور، یکی از بالاترین‌ها در جهان می‌باشد.

امسال شرکت Rane NSK Steering Systems که از شرکت‌های زیر مجموعه NSK است، موفق به دریافت جایزه دمینگ گردید. شایان ذکر است که دفتر مرکزی شرکت Rane NSK Steering Systems در هندوستان می‌باشد. دستیابی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه NSK در کشوری به جز ژاپن به جایزه معتبری چون جایزه دمینگ، موفقیت بزرگی برای این شرکت است؛ زیرا نشان می‌دهد که شرکت NSK موفق شده تا راهکارهای فنی و مدیریتی خود را در زیرمجموعه‌های خود در نقاط مختلف جهان توسعه دهد. شاید از همین رو است که آقای توشی هیرو یوچیاما (مدیر عامل NSK) دستیابی به این جایزه را افتخار بزرگی برای شرکت NSK دانسته است.

شایان ذکر است که برندگان امسال جایزه دمینگ از کشورهای ژاپن، اندونزی، چین و هندوستان می‌باشند و مراسم اهدای جایزه در ۱۴ نوامبر در توکیو برگزار خواهد گردید.

مطالعه بیشتر درباره شرکت NSK

bearingnet_blog