مشارکت NTN در نمایشگاه خودروی شانگهای

نمایشگاه ماشین
نمایشگاه خودروی شانگهای

نمایشگاه AUTO SHANGHAI 2019 که از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۵ آوریل در شانگهای چین برگزار می‌گردد، یکی از مطرح‌ترین نمایشگاه‌های جهانی در حوزه خودرو و قطعات آن به شمار می‌رود. به همین جهت هم شرکت NTN برنامه جامعی برای عرضه محصولات خودرویی خود در این نمایشگاه دارد.

اگر چه شرکت NTN بیشتر به عنوان تولیدکننده بیرینگ شناخته می‌شود، ولی محصولات خودرویی این شرکت، فراتر از بیرینگ‌های توپی چرخ و سایر بیرینگ‌های مورد استفاده در خودروها است و مواردی از قبیل شفت، موتورهای الکتریکی، عملگرها، کلاچ‌های مکانیکی و حتی شبیه‌سازهای رانندگی را نیز شامل می‌شود.

با این وجود بخش گسترده‌ای از محصولات به نمایش گذاشته شده در غرفه شرکت NTN را بیرینگ‌های خودرویی و به خصوص بیرینگ‌های توپی چرخ تشکیل می‌دهند؛ چرا که طی سال‌های گذشته، این شرکت فعالیت‌های وسیعی در عرصه بیرینگ‌های توپی چرخ داشته است و انواع مختلفی از توپی چرخ‌های ساده و ترکیبی را برای خودروهای مختلف تولید نموده است که از جمله می‌توان به بیرینگ‌های توپی چرخ نسل سوم، بیرینگ‌های ترکیب‌شده با سنسورهای ABS، توپی‌های چرخ سری sHUB که علاوه بر کاهش مصرف سوخت، موجب تسهیل رانندگی در شرایط لغزنده می‌شوند و توپی‌های چرخ سری eHUB که در خودروهای هیبریدی مورد استفاده قرار می‌گیرند، اشاره نمود.

ویدئوی سیستم موتور داخل چرخ خودرو ساخته شده توسط شرکت NTN

مطالعه بیشتر درباره شرکت NTN

bearingnet_blog