مشارکت NTN در نمایشگاه خدمات تجهیزات برق EASA

شرکت بلبرینگ NTN

پستر تبلیغ NTN برای نمایشگاه خدمات تجهیزات برق EASA

شرکت NTN با هدف نمایش بیرینگ های خود در حوزه موتورهای الکتریکی و گیربکس ها، در نمایشگاه خدمات تجهیزات برق EASA 2017 اقدام به برپایی غرفه نموده است. EASA 2017 که در واقع ترکیبی از نمایشگاه و مجمع می باشد، یکی از رویدادهای مهم در حوزه موتورهای الکتریکی و اجزاء آن ها می باشد.

از جمله مشکلات رایج در موتورهای الکتریکی، عبور جریان نشتی از بیرینگ های آن ها است که منجر به ایجاد خوردگی الکتریکی در بیرینگ ها شده و عمر آن ها را به شدت کاهش می دهد. یکی از راهکارهای مقابله با این آسیب، استفاده از بیرینگ های ایزوله الکتریکی می باشد که شرکت NTN نیز اقدام به تولید آن ها می نماید. بیرینگ های ایزوله الکتریکی NTN از جمله محصولات این شرکت می باشند که در غرفه NTN در نمایشگاه EASA 2017 به نمایش در آمدند. جهت کسب اطلاع بیشتر در خصوص بیرینگ های ایزوله الکتریکی، اینجا را کلیک کنید.

بلبرینگ ایزوله

نمونه ای از بلبرینگ های ایزوله الکتریکی ساخت شرکت NTN

نمایش آخرین دست آوردهای شرکت NTN در حوزه سری محصولات ULTAGE نیز از اهداف برپایی غرفه NTN در نمایشگاه EASA 2017 بود. این بیرینگ ها که می توان آن ها را نسل جدید بیرینگ های ساخت شرکت NTN دانست، دارای مزایایی از قبیل عمر کاری طولانی تر، تحمل سرعت های بیشتر و کاهش هزینه های نگهداری می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیرینگ های سری ULTAGE  اینجا را کلیک کنید.

مشاهده متن خبر در سایت NTN

آشنایی بیشتر با شرکت NTN

bearingnet_blog