مشارکت NSK در نمایشگاه بین المللی ربات ۲۰۱۷

. اصلاحاتی که در ساختمان داخلی این بیرینگ ها صورت گرفته، موجب دستیابی به صلبیت بالا و عمر طولانی در آن ها شده است. این عوامل در کنار حجم کم و سبک بودن این بیرینگ ها موجب شده تا استفاده از آن ها در سیستم های رباتیک مورد توجه قرار گیرد.

بلبرینگ های تماس زاویه ای سری نازک شرکت NSK

نمایشگاه بین المللی ربات ۲۰۱۷ از ۲۹ نوامبر تا ۲ دسامبر در سایت نمایشگاهی توکیو برگزار می گردد. با پیرتر شدن جمعیت در کشورهای اروپایی، ژاپن و چین در سال های اخیر، هزینه نیروی کار به طور فزاینده ای افزایش یافته و این امر در کنار ارتقاء نرم افزاری ربات ها و پدیده هوش مصنوعی، منجر به توجه روزافزون به نمایشگاه هایی از این دست، شده است.

شرکت NSK نیز در این نمایشگاه حضور خواهد داشت و به ارائه برخی از آخرین دستاوردهای خود می پردازد.

نمایشگاه بین المللی ربات 2017 از 29 نوامبر تا 2 دسامبر در سایت نمایشگاهی توکیو برگزار می گردد.

نمایشگاه بین المللی ربات ۲۰۱۷

یکی از مواردی که NSK در این نمایشگاه عرضه می کند، بلبرینگ های تماس زاویه ای سری نازک خود می باشد. اصلاحاتی که در ساختمان داخلی این بیرینگ ها صورت گرفته، موجب دستیابی به صلبیت بالا و عمر طولانی در آن ها شده است. این عوامل در کنار حجم کم و سبک بودن این بیرینگ ها موجب شده تا استفاده از آن ها در سیستم های رباتیک مورد توجه قرار گیرد.

یکی دیگر از تکنولوژی های مورد نمایش در نمایشگاه مذکور، سیستم پایش وضعیت NSK است که با اندازه گیری نوسانات ارتعاشات تجهیزات مختلف، وضعیت اجزاء درونی آن ها را مشخص می نماید تا از این طریق، از بروز آسیب های پیش بینی نشده به تجهیزات حساس پیشگیری شود.

از جمله موارد دیگری که شرکت NSK در این نمایشگاه عرضه خواهد کرد، می توان به موتورهای دو محوره و راهنماهای خطی اشاره نمود.

مطالعه متن خبر در سایت شرکت NSK

مطالعه تاریخچه شرکت NSK

 

bearingnet_blog