مشارکت NSK در نمایشگاه انرژی بادی ۲۰۱۸

قطعات توربین بادی

توربین های بادی

به تازگی شرکت NSK اعلام نموده که در ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی انرژی بادی که از تاریخ ۲۸ فوریه لغایت ۲ مارچ ۲۰۱۸ در مرکز نمایشگاهی بزرگ توکیو برگزار می گردد، شرکت خواهد داشت. این نمایشگاه، یکی از هشت نمایشگاهی است که در سال ۲۰۱۸ به مناسبت هفته انرژی های هوشمند در محل نمایشگاه بزرگ توکیو برگزار خواهند شد. این نمایشگاه ها در مجموع شامل جدیدترین تکنولوژی ها در حوزه انرژی های تجدیدپذیر، فناوری باطری ها و سایر سیستم های نوین انرژی خواهند بود. شرکت کنندگان در نمایشگاه انرژی بادی ۲۰۱۸، به ارائه تکنولوژی ها و قطعات جدید، راهکارهای مرتبط و ایده های نگهداری نوین در حوزه توربین های بادی و سایر ماشین آلات مرتبط با صنعت انرژی بادی می پردازند.

شرکت NSK نیز مجموعه ای بیرینگ های خود را ارائه خواهد داد که موجب ارتقاء قابلیت اطمینان شفت اصلی، گیربکس و ژنراتور توربین های بادی می گردند. همچنین به معرفی تکنولوژی هایی می پردازد که به ادعای این شرکت، موجب کاهش چشمگیر عملیات نگهداری در قسمت های کلیدی توربین های بادی می گردند. یکی از مواردی که شرکت NSK در این نمایشگاه معرفی می نماید، بیرینگ های سری Super-TF این شرکت می باشند. این بیرینگ ها از نوعی فولاد خاص تهیه شده اند که حتی در شرایط کاری خشن، مقاومت و دوام قابل توجهی در مقابل ساییدگی از خود نشان می دهند و عمر کاری آن ها ۲ برابر بیرینگ های معمولی می باشد.

یکی دیگر از مواردی که شرکت NSK نسبت به معرفی آن ها در این نمایشگاه اقدام خواهد کرد، رولربیرینگ های استوانه ای دارای ظرفیت بالا می باشند. این بیرینگ ها با استفاده از تکنولوژی تحلیل عددی شرکت NSK و دستیابی به یک طرح بهینه، طراحی و ساخته شده اند و با تحمل بارهای سنگین تر نسبت به بیرینگ های معمولی، امکان کاهش ابعاد گیربکس های توربین های بادی را فراهم می نمایند.

منبع خبر: سایت شرکت NSK

دوره سه روزه آموزش تخصصی ویژه بیرینگ های غلتشی در توربین های بادی

توسعه رولربیرینگ های کروی مناسب توربین های بادی

آشنایی با شرکت NSK

bearingnet_blog

1 comment

Comments are closed.