مشارکت NSK در نمایشگاه Agritechnica 2019

نمایشگاه Agritechnica
نمایشگاه Agritechnica

نمایشگاه Agritechnica  یکی از مهمترین نمایشگاه های جهانی در حوزه ماشین‌آلات کشاورزی و تکنولوژی‌های مرتبط با آن می باشد. این نمایشگاه اولین بار در سال ۱۹۸۵ در فرانکفورت آلمان برگزار گردید. ولی از آن به بعد، هر ۲ سال یک بار، توسط انجمن کشاورزی آلمان در هانوفر برگزار می‌شود. امسال نیز این نمایشگاه از دهم تا شانزدهم نوامبر در هانوفر برگزار خواهد شد.

به تازگی شرکت NSK از مشارکت خود در این نمایشگاه خبر داده است. بیرینگ های به کار رفته در ماشین‌آلات کشاورزی از گذشته، یکی از حوزه‌های کاری شرکت NSK بوده و این شرکت فعالیت گسترده ای در تولید و فروش این بیرینگ‌ها داشته است. بنابراین این نمایشگاه از اهمیت بالایی برای شرکت NSK برخوردار است. همچنین شرکت در نمایشگاه Agritechnica 2019، این فرصت را در اختیار NSK قرار می‌دهد که توانمندی‌های خط تولید خود در کشور آلمان را که فعالیت خود را از سال ۱۹۵۴ آغاز نموده، به مشتریان آلمانی و اروپایی خود بهتر معرفی نماید.

بیرینگ های به کار رفته در ماشین آلات کشاورزی، شرایط کاری دشواری را تحمل می کنند که به عنوان مثال می‌توان به آلودگی محیطی بالا، اعمال بارهای ضربه ای و … اشاره کرد. تجربه کاری طولانی مدت شرکت NSK در زمینه بیرینگ‌های به کار رفته در ماشین‌آلات کشاورزی، این شرکت را قادر ساخته تا در تولید این بیرینگ‌ها جزء شرکت های پیشرو در سطح جهان باشد.

طبق اعلام NSK، این شرکت قصد دارد تا بیرینگ های دارای محفظه (Unit Bearings) جدید خود را در نمایشگاه Agritechnica 2019 به نمایش گذارد. این بیرینگ ها از نوع خودروانکار بوده و در ۶ طرح محفظه متفاوت و از قطر داخلی ۱۲ تا ۹۰ میلیمتر تولید می‌شوند.

یکی دیگر از مواردی که NSK روی آن  سرمایه‌گذاری و فعالیت گسترده‌ای داشته است، مجموعه‌های توپی دیسک کشاورزی می‌باشد و طبق اعلام NSK این محصول نیز در نمایشگاه Agritechnica 2019 به نمایش گذاشته خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مجموعه‌های توپی دیسک کشاورزی شرکت NSK می توانید پست مربوط به آن را از طریق لینک زیر مطالعه نمایید.

مجموعه های توپی دیسک کشاورزی NSK

bearingnet_blog