مجموعه های توپی دیسک کشاورزی NSK

 

بلبرینگ چرخ کشاورزی

استفاده از توپی دیسک جدید NSK در ماشین آلات کشاورزی

به دلیل شرایط دشواری که ماشین آلات مورد استفاده در مزارع با آن موجه هستند از قبیل کارکردن در شرایط سخت روی زمین های خشک و مرطوب که منجر به قرار گرفتن مداوم در معرض آلودگی، رطوبت، ارتعاشات و ضربه می شود، پتانسیل بیرینگ های دیسک های کلوخ شکن برای رسیدن به عمر کاری طولانی محدود است. هر ضربه ناگهانی ناشی از برخورد دیسک های کلوخ شکن با سنگ های روی زمین موجب ایجاد نیروی محوری زیاد می گردد. به علاوه مواد ساینده از قبیل گرد و خاک و خوردگی ناشی از آب و کودهای مختلف برای بسیاری از بیرینگ های معمول مشکل ساز می شوند.

برای رفع این مشکل، شرکت NSK اقدام به معرفی مجموعه های توپی دیسک کشاورزی نموده است. این مجموعه ها شامل بلبرینگ های تماس زاویه ای دو ردیفه هستند و قادر به تحمل نیروهای شعاعی و محوری بسیار بالا می باشند. در این مجموعه ها از سیستم های نشت بندی بهینه شده با بهره وری بالا استفاده شده است که مانع ورود گرد و خاک ساینده و رطوبت به داخل بیرینگ می شوند؛ حتی اگر ماشین در تماس با کودهای کشاورزی یا جت های آبی (در هنگام شست و شو) قرار گیرد. همچنین مجموعه های توپی دیسک کشاورزی NSK، به راحتی با استفاده از فلنج روی هر دیسک کلوخ شکنی نصب می گردند.

توپی کشاورزی

توپی دیسک کشاورزی

به عنوان یک نمونه از کاربرد مجموعه های توپی دیسک کشاورزی NSK، می توان به استفاده از این مجموعه ها در ماشین آلات شرکت Galucho اشاره نمود که بزرگ ترین تولید کننده ماشین آلات کشاورزی در اسپانیا و پرتغال می باشد. این همکاری، پس از ۲ سال کار مشترک و تست محصول روی ۷۰۰ هکتار زمین در نزدیکی Seville که با موفقیت همراه بود، اجرایی شده است و هم اکنون مجموعه های توپی دیسک کشاورزی NSK برای نصب روی ماشین آلات کشاورزی، کاملاً مورد تأیید شرکت Galucho قرار گرفته است.

مشاهده خبر در سایت NSK

آشنایی با برند NSK

bearingnet_blog