فیجت اسپینر با قابلیت چرخش بیش از ۱۲ دقیقه

اسپینر با قابلیت چرخش بالا

فیجت اسپینر

فیجت اسپینر که در این جا به طور خلاصه اسپینر نامیده می شود، یک وسیله سرگرمی نسبتاً جدید و ساده است که در حالی که بخش مرکزی آن در دست کاربر است، قسمت خارجی آن در حال چرخش می باشد. این اسباب بازی با اقبال بالایی در کشورهای اروپایی، آمریکای شمالی و جنوب شرق آسیا روبرو شده و در ایران نیز به سرعت در حال گسترش و همگانی شدن می باشد.

در اغلب اسپینرها از بیرینگ ها به منظور کاهش اصطکاک مکانیکی استفاده شده است. پیشتر مطلب دیگری با عنوان مقایسه انواع بلبرینگ اسپینر در وبلاگ شبکه بلبرینگ ایران منتشر شده که تأثیر نوع بیرینگ در مدت زمان چرخش اسپینر را نشان می دهد.

فیجت اسپینر شرکت NSK

فیجت اسپینر NSK

به تازگی شرکت NSK با استفاده از بیرینگ های دقیق خود که به منظور استفاده در درایوهای هارد دیسک کامپیوترهای خانگی توسعه یافته اند، موفق به تولید اسپینری شده است که قادر است به مدت ۱۲ دقیقه یا بیشتر، به چرخش خود ادامه دهد. بیرینگ مورد اشاره، دارای ساچمه های کوچک با دقت بالا است و گردش آن بسیار روان تر از بیرینگ های عادی است که این ویژگی برای درایوهای هارد دیسک ضروری می باشد. همچنین با قرار دادن رینگ برنجی در بخش خارجی این اسپینر، نیروی گریز از مرکز آن تا حد زیادی ارتقاء یافته است. این محصول در نمایشگاه اسباب بازی های توکیو ۲۰۱۷ که از یازدهم تا چهاردهم خرداد امسال دایر شده بود، به نمایش در آمده است.

مشاهده ویدئوی مقایسه انواع اسپینر

مشاهده خبر در سایت NSK

اطلاعات بیشتر درباره شرکت NSK

bearingnet_blog

2 comments

 1. سلام
  خسته نباشید
  اقا چنین مدل بلبرینگی چطور میتونم پیدا کنم؟چون یه اسپینر سنگین دارم و نبال بهترین مدل بلبرینگ هستم براش

  • با سلام
   بهترین مدل بلبرینگ ها برای اسپینر، بلبرینگ های سرامیکی هستند. برای تهیه بلبرینگ های سرامیکی با دفتر فروش شبکه بلبرینگ ایران تماس بگیرید. تلفن های تماس:
   ۳۳۹۲۸۴۰۵
   ۳۳۹۲۸۴۰۶

Comments are closed.