همکاری SKF با Palumbo Shipyards در زمینه خدمات تعمیر کشتی

Palumbo Shipyards

شرکت Palumbo Shipyards که دفتر مرکزی آن در ناپل ایتالیا قرار دارد، در سال ۱۹۶۷ میلادی، فعالیت خود را در زمینه تولید کشتی آغاز نمود. سپس در دهه ۱۹۸۰ میلادی، فعالیت‌های این شرکت بر تعمیر تنه کشتی‌ها متمرکز گردید. امروزه این شرکت، یک شبکه گسترده تعمیرات کشتی در کشورهای مختلف منطقه مدیترانه ایجاد نموده و خدمات تعمیراتی متنوعی به انواع مختلف کشتی‌ها ارائه می‌دهد.

این شرکت به تازگی یک قرارداد همکاری با SKF به امضاء رسانده است که بر اساس آن، شرکت SKF در زمینه‌های مختلف از قبیل نصب بیرینگ‌ها، خدمات ماشین‌کاری در محل، خدمات ترازسازی، اندازه‌گیری ارتعاشات و … با شرکت Palumbo Shipyards همکاری می‌نماید.

اگر چه این دو شرکت در گذشته نیز همکاری‌های فراوانی با یکدیگر داشته‌اند، ولی امضای قرارداد جدید موجب حضور مستمر کارشناسان و محصولات شرکت SKF در سایت‌های تعمیرگاهی Palumbo Shipyards در سراسر منطقه مدیترانه خواهد شد. این دو شرکت امیدوارند که همکاری میان آنها، منجر به ارائه خدمات بهتر به مشتریانشان گردد.

شرکت SKF فعالیت‌های وسیعی در حوزه تأمین قطعه و ارائه خدمات مرتبط با کشتی‌هاانجام می‌دهد که در پست بعدی، بیشتر به این مورد خواهیم پرداخت.

منبع: سایت رسمی شرکت SKF

اطلاعات بیشتر درباره شرکت SKF

bearingnet_blog