ترک رولر شفلر با کیفیت X-life

کیفیت در ترک رولرهای شفلر

ترک رولرهای Schaeffler

کمپانی شفلر (Schaeffler) تولیدات دارای کیفیت عالی (X-life) خود را با معرفی ترک رولر های (Track Roller) باکیفیت جدید خود که دارای ظرفیت حمل بار بیشتر و عمر مجاز بالاتر می باشند، توسعه داده است. سری های باز طراحی شده LR52 و LR53 از ترک رولر ها، جدید ترین عضو اضافه شده به خانواده محصولات X-life شفلر می باشند.  با افزایش بار مجاز دینامیکی و افزایش حد سرعت، این ترک رولرها دارای بهترین عملکرد در بازار می باشند و با توجه به این که ابعاد خارجی این ترک رولرها مشابه نمونه های قدیمی خود می باشند، به راحتی امکان تعویض نمونه های قبلی با نمونه های جدید وجود دارد و نیازی به هیچ گونه عملیات اصلاحی از طرف مصرف کننده نمی باشد.

ترک رولرهای LR52 و LR53 در واقع بلبرینگ های دو ردیفه خود نگه دارنده با رینگ خارجی ضخیم هستند که علاوه بر نیروهای شعاعی بالا، قادر به تحمل نیروهای محوری در دو جهت نیز می باشند. رینگ خارجی این بیرینگ ها با سطح خارجی استوانه ای یا قوسی تولید می گردد که حالت دوم در مواردی که دغدغه هایی در خصوص ناترازی وجود دارد، به کار برده می شود.

ارتقاء ترک رولرها به کیفیت X-life نیازمند بهبود طراحی داخلی آن ها می باشد. در این راستا مجموعه ای از اصلاحات در طراحی سری های LR52 و LR53 صورت گرفته است که افزایش ۱۰ درصدی بار مجاز دینامیکی و ۱۵ درصدی بار مجاز استاتیکی را در پی داشته است. این اصلاحات همچنین موجب بهبود قابل توجه عمر مجاز این بیرینگ ها شده است.

هر دو سری مذکور به صورت استاندارد با نشت بندهای DEHP-free HRS و یا با آپشن حفاظ فلزی بهبود یافته (Z) عرضه می گردند. همچنین مصرف کنندگان قدرت انتخاب بین قفسه های پلی آمیدی و فولادی را دارند.

لینک مشاهده منبع خبر

 

bearingnet_blog