بیرینگ های فوق دقیق APTSURF شرکت NSK

بیرینگ ماشین ابزار های دقیق

رولربیرینگ های APTSURF

رولربیرینگ های استوانه ای دارای صلبیت زیاد، اغلب برای اسپیندل های ماشین ابزارها (خصوصاً در ماشین های تراش) به کار می روند. در سال های اخیر تقاضا برای ماشین کاری با دقت هر چه بیشتر، افزایش یافته است و این امر، شرکت های معتبر سازنده بیرینگ را بر آن داشته که برای بهبود عملکرد بیرینگ های فوق دقیق خود تلاش نمایند. در همین راستا شرکت NSK اقدام به تولید بیرینگ های APTSURF نموده است.

این بیرینگ ها که اولین بار در سال ۲۰۱۴ معرفی شده اند، نسل جدید رولربیرینگ های استوانه ای فوق دقیق شرکت NSK می باشند و مزایای قابل توجهی نسبت به بیرینگ های فوق دقیق مرسوم دارند. در این بیرینگ ها، بهبود کیفیت هر یک از اجزاء بیرینگ و افزایش عمر از طریق بهینه سازی طراحی داخلی و استفاده از تکنولوژی ساخت بهبود یافته، موجب کاهش ارتعاشات ناشی از چرخش بیرینگ شده است. سری هایی که با این تکنولوژی جدید تولید می شوند، شامل رولربیرینگ های استوانه ای تک ردیفه و دو ردیفه تا قطر خارجی ۳۶۰mm و با دقت P4 و بالاتر می باشند.

مزایای این محصول، به طور خلاصه عبارتند از:

* ارتعاشات کمتر: با بهبود دقت هر یک از اجزاء این بیرینگ ها، مقدار RMS ارتعاشات آن ها در مقایسه با بیرینگ های مشابه تا ۵۵ درصد کاهش یافته است.

* عمر طولانی تر: میزان تحمل بار دینامیکی و میزان عمر این بیرینگ ها در مقایسه با بیرینگ های مشابه به ترتیب ۱۵ و ۶۰ درصد افزایش یافته است.

 

مطالعه خبر در سایت شرکت NSK

آشنایی با شرکت NSK

bearingnet_blog