تولید انبوه بیرینگ های دقیق شرکت NTN در کشور آلمان

بلبرینگ NTN

شرکت NTN در کشور آلمان

شرکت NTN با یک قرن تجربه، جزء شرکت های مطرح و پیشرو در زمینه تولید بیرینگ در سطح جهان می باشد. این شرکت که در ابتدا در کشور ژاپن تأسیس شد، به سرعت توسعه یافت و به شرکتی بین المللی و جهانی تبدیل گردید. به تازگی شرکت NTN از تولید انبوه بیرینگ های فوق دقیق خود در کشور آلمان خبر داده است.

کارخانه جدید تولید بیرینگ های فوق دقیق NTN با سرمایه ۵/۱۸ میلیون یورویی و با ۱۳۲ کارمند در Mettmann آلمان افتتاح گردیده است. افتتاح این کارخانه با هدف تولید بیرینگ های فوق دقیق به صورت محلی می باشد.

طبق اعلام شرکت NTN، تمرکز اصلی کارخانه جدید بر تولید بلبرینگ های تماس زاویه ای فوق دقیق با قطر خارجی ۳۵ میلیمتر به بالا و با رده استاندارد P42 می باشد. منظور از رده استاندارد P42، بیرینگ هایی با دقت ابعادی JIS4 و دقت چرخشی JIS2 می باشد. بلبرینگ های تماس زاویه ای فوق دقیق، به طور گسترده در ماشین ابزارها استفاده می شوند، جایی که تحمل همزمان نیروهای ترکیبی و سرعت های بالا، در عین داشتن عملکرد دقیق مورد نیاز است.

پیش از این اغلب بیرینگ های فوق دقیق NTN در یکی از کارخانه های این شرکت در Kuwana ژاپن تولید می شدند و این در حالی بود که بازار اصلی مصرف بیرینگ های فوق دقیق NTN در اروپا قرار داشت و این مطلب موجب بروز مشکلاتی در خصوص زمان تحویل کالا به مشتری می گردید. انتظار می رود که با افتتاح مرکز تولید جدید، مشکل فوق برطرف گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بلبرینگ های فوق دقیق و کاربردهای آن ها روی لینک زیر کلیک نمایید.

آشنایی با بیرینگ های فوق دقیق و کاربردهای آن ها

آشنایی با تاریخچه NTN

bearingnet_blog