برنامه‌ریزی گسترده برای برپایی نمایشگاه بین‌المللی صنعت بیرینگ در کشور چین

نمایشگاه بین‌المللی بیرینگ در چین
نمایشگاه بین‌المللی بیرینگ در چین

با توجه به این که کشور چین یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بیرینگ و محصولات وابسته به آن در جهان می باشد، نمایشگاه بین‌المللی صنعت بیرینگ در چین که قرار است از تاریخ ۱۳ لغایت ۱۶ ماه می سال ۲۰۲۰ برگزار شود، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به گونه‌ای که با وجود این که حدود ۶ ماه تا برپایی این نمایشگاه باقی مانده است، وب سایت‌های معتبر اخبار صنعتی، پوشش اخبار مرتبط با آن را آغاز نموده‌اند.

اگر چه این نمایشگاه هر ساله از در کشور چین برپا می‌شود و همواره نیز مورد توجه فعالان عرصه بیرینگ قرار داشته، ولی به نظر می‌رسد که برگزارکنندگان این نمایشگاه، تدابیر جامعی برای برپایی هر چه باشکوه‌تر آن در سال ۲۰۲۰ اندیشیده‌اند. نمایشگاه در محل جدید نمایشگاه ملی و مرکز همایش های شانگهای برپا خواهد شد. این نمایشگاه بیش از ۵۳۰۰۰ مترمربع وسعت دارد و پیش‌بینی می‌شود که حدود ۱۰۰۰ غرفه نمایشگاهی و بیش از ۶۰۰۰۰ بازدیدکننده داشته باشد.

نمایشگاه ملی و مرکز همایش‌های شانگهای
نمایشگاه ملی و مرکز همایش‌های شانگهای

در این نمایشگاه علاوه بر تولیدکنندگان مطرح جهانی و تولیدکنندگان محلی بیرینگ، شرکت‌هایی که در زمینه‌های مرتبط با بیرینگ فعالیت دارند نیز شرکت خواهند داشت. حوزه هایی از قبیل: روانکاری، ابزارهای نصب، ابزارهای پایش وضعیت،  ابزارهای اندازه گیری دقیق و …

پوستر اولیه نمایشگاه بین‌المللی بیرینگ چین
پوستر اولیه نمایشگاه بین‌المللی بیرینگ چین

با توجه به اهمیت تجارت با شرکت های چینی برای شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه واردات بیرینگ و همچنین امکان مذاکره رودررو با بسیاری از تولیدکنندگان مطرح جهانی، نمایشگاه بیرینگ ۲۰۲۰ می تواند فرصت مناسبی برای بازرگانان ایرانی باشد. در صورتی که به بازدید از این نمایشگاه و پیگیری اخبار آن تمایل دارید، می توانید از طریق لینک زیر، از وب سایت آن بازدید نمایید.

وب سایت نمایشگاه بین المللی بیرینگ در کشور چین

bearingnet_blog