افزایش فعالیت‌های TIMKEN در حوزه اتوماسیون روانکاری

روانکاری بیرینگ‌ها
روانکاری بیرینگ‌ها

به تازگی شرکت تیمکن از تکمیل فرایند خرید شرکت روانکاری BEKA که در زمینه تولید سیستم‌های روانکاری اتوماتیک فعال می‌باشد، خبر داده است. مبلغ این قرارداد خرید در حدود ۱۶۵ میلیون دلار می‌باشد. پیش از این نیز شرکت تیمکن، فعالیت گسترده‌ای در حوزه تولید روانکارهای صنعتی و به خصوص گریس‌های مورد استفاده در بیرینگ‌های غلتشی داشته است؛ ولی با خرید شرکت BEKA، شرکت تیمکن در عمل تبدیل به دومین شرکت بزرگ جهان در حوزه سیستم های روانکاری اتوماتیک می‌گردد.

شرکت BEKA که در سال ۱۹۲۷ تأسیس شده است، در حوزه روانکاری اتوماتیک در بخش های گسترده‌ای از صنعت از قبیل توربین‌های بادی، صنایع غذایی، حمل‌ونقل ریلی، کشاورزی، معدن و … فعالیت دارد و پیش‌بینی می شود که میزان فروش محصولات این شرکت در سال ۲۰۱۹ بالغ بر ۱۳۵ میلیون دلار باشد.

شرکت روانکاری BEKA
شرکت روانکاری BEKA

یکی از شرکت هایی که در حوزه اتوماسیون روانکاری، فعالیت‌های گسترده‌ای دارد شرکت SKF است که در پست‌های قبلی نیز در این خصوص مطالبی بیان شده است. حال به نظر می رسد که شرکت TIMKEN با خرید شرکت BEKA قصد دارد تا در این حوزه به رقابت با شرکت SKF بپردازد. باید دید که در آینده، کدام شرکت قادر به تسلط بر این بخش از بازار خواهد شد.

برای مشاهده پست مربوط به سیستم‌های روانکاری خودکار شرکت SKF می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

آشنایی با سیستم‌های روانکاری خودکار شرکت SKF

bearingnet_blog