آشنایی با محصول TSKA71 شرکت SKF برای تراز نمودن شفت ها

 

TSKA71 SKF

TSKA71

ناترازی شفت، یکی از عوامل اصلی خرابی بیرینگ های صنعتی در بسیاری از کارخانجات و صنایع می باشد. از این رو، تراز کردن شفت به روش صحیح و استفاده از ابزارهای مناسب برای این کار، مورد توجه صنایع مختلف قرار گرفته است.

در همین راستا، برخی از تولید کنندگان مطرح بیرینگ نیز ابزارهای جدید برای تراز نمودن شفت ها، تولید کرده اند. از جمله این شرکت ها، می توان به شرکت SKF اشاره نمود. این شرکت تا کنون طیف گسترده ای از محصولات کاربردی برای تراز نمودن شفت ها را روانه بازار نموده است و به تازگی از دستگاه جدید تراز کردن شفت خود تحت عنوان TSKA71 پرده برداری نموده است. در تولید این محصول، ابداعات مختلفی صورت گرفته که موجب دستیابی به دقت عملکردی بالا، سهولت کار و محافظت عالی از دستگاه در مقابل نفوذ آب و گرد و خاک شده است.

نحوه نمایش نرم افزار TSKA71 SKF

نرم افزار TSKA71 SKF

این محصول برای تراز کردن حرفه ای شفت در شرایط سخت طراحی شده است. سهولت استفاده از این ابزار و اپلیکیشن های اختصاصی آن، در مواردی از قبیل تراز کردن شفت، اصلاح soft foot، ترازکردن عمودی شفت، تراز کردن شفت قطارها و … راهگشا است.

دستگاه های TKSA71 داری امکانات رایج از قبیل ارائه گزارش های اتوماتیک و گسترده، آپشن های خروجی گرفتن و به اشتراک گذاشتن نتایج، ویدئوهای آموزشی در داخل اپلیکیشن و … می باشند. اپلیکیشن های TKSA71 طوری طراحی شده اند که کاربران آموزش ندیده هم بتوانند به راحتی از آن ها استفاده نمایند. این اپلیکیشن ها به طور رایگان برای پلتفرم های اندروید و iOS در دسترس می باشند.

مدل های TKSA71D و TKSA71D/PRO از این محصول، دارای یک نمایشگر با کاور محافظ می باشند. اپلیکیشن های مربوط به این نمایشگر از قبل روی سیستم نصب شده اند که این نکته، استفاده از آن را بدون اتصال به اینترنت و تنظیم اکانت میسر می سازد.

تجهیزات درون جعبه TSKA71

تجهیزات TSKA71

bearingnet_blog